Medicreporter

Poznaj siłę naturalnych afrodyzjaków
Odpowiednie składniki na talerzu pomogą błyskawicznie zwiększyć Twoje libido

Poznaj siłę naturalnych afrodyzjaków

18.12.2015 16:37

Ocena: 3.75/5 na podstawie 4 ocen

Afrodyzjak to substancja, która zwiększa potencję i poprawia popęd płciowy. Twoja partnerka jest marudna i nie ma apetytu na igraszki? Podsuń jej któryś z tych produktów, aby skutecznie podkręcić jej pożądanie i zagwarantować sobie niesamowite doznania w łóżku.

Owoce morza

Największym uznaniem w kwestii podkręcania libido cieszą się krewetki. Dostarczają one do organizmu ogromną dawkę selenu, który pomaga regulować pociąg seksualny. Możesz więc przyrządzić je na kolację lub podać w formie sałatki.Innym znanym afrodyzjakiem są ostrygi, które zawierają dużo cynku odpowiedzialnego za uwalnianie estrogenu i testosteronu.

Przyprawy

Przyprawy takie jak: bazylia, lubczyk, kolendra, curry, chilli i cynamon mają właściwości silnie pobudzające. Warto więc skorzystać z nich przygotowując romantyczną kolację. W ten sposób możesz sobie zagwarantować doskonałe wprowadzenie do gry wstępnej.

Słodkości

Jeżeli chcesz zaserwować swojej bogini coś słodkiego, pomyśl o czekoladzie. Najlepsze właściwości pobudzające ma ta z zawartością kakao powyżej 75%. Po zjedzeniu kilku kostek Twoja partnerka zyska więcej energii, którą będzie mogła spożytkować na wspólne figle.

Alkohol

Czerwone wino i szampan – jak najbardziej. Trzeba jednak uważać, ponieważ jeden kieliszek może zwiększyć popęd płciowy, natomiast już dwa lub trzy skutecznie ją uśpi. Pamiętaj wiec, żeby alkohol potraktować jedynie jako przystawkę.

Owoce

Na kobiece pożądanie doskonale działają zwłaszcza truskawki, poziomki i kokosy. Możesz więc do punktu 4. dodać miseczkę truskawek i zanurzyć je w czekoladzie. Z takim potrójnym afrodyzjakiem wzrost libido gwarantowany.

Jeżeli zauważasz u swojej partnerki spadki pożądania i ochoty na intymne zbliżenia, zaserwuj jej któreś z tych naturalnych afrodyzjaków. Możesz również połączyć kilka z nich, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt.

Zobacz także:

Jak utrzymać namiętność w długotrwałym związku?
Jak utrzymać namiętność w długotrwałym ...
5 sposobów na podkręcenie kobiecego libido
5 sposobów na podkręcenie kobiecego libido
Erotyczna mowa ciała
Erotyczna mowa ciała

Dodaj komentarz:

Komentarze:

~magda33

czekolada rzeczywiscie dziala pobudzająco, potwierdzam:D podobno dla mózgu jedzenie czekolady to taka sama przyjemność jak seks ;P

24.10.2015 14:09 2 0
~Justyna02

z naturalnych afrodyzjaków tylko czerwone wino ;) uwielbiamm

24.10.2015 17:10 2 0
~black

od siebie dodałbym jeszcze pikantne potrawy, papryczki chilli. dobrze rozgrzewają, dosłownie i w przenosni

04.10.2015 19:15 2 0

To warto wiedzieć o swoim zdrowiu - śledź najnowsze artykuły.